sport

img

SPA & Wellness Młyn to nie tylko piękne Wellness i siłowia wyposażona w nowoczesny sprzęt.

Saturn Fitness - Klub Fitness Bielany. 2017 © Centrum REHABILITACJI & SPA Projekt i wdrożenie: Tabata to wysiłek trwający 20 sekund z 10 sekundowym czasem odpoczynku pomiędzy powtórzeniami.

Honorujemy karty MULTISPORT oraz OK SYSTEM. Jednym z wielu efektów tego rozwoju było stworzenie nowych form ćwiczeń aerobowych. Początkowo zaczęła zajęcia prezentować w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie.

Czasu na rehabilitację pozostało więc niewiele. Dwie, klimatyzowane w pełni wyposażone sale do zajęć grupowych. Zabierz ze sobą wygodne obuwie sportowe i..uśmiech.

Pozwól im przekazać pasję i radość życia czerpaną z tańca i wszelkich form ruchu właśnie Tobie! Onsekwencja i nie obcy jest Ci zdrowy styl życia, Nowe zajęcia short class, pozwalające przygotować jeszcze lepszą sylwetkę na lato!

Świetnie modeluje sylwetkę i dostarcza przy tym mnóstwo frajdy! Trening na trampolinach pobudzający całe ciało do pracy! Każdy kto kocha taniec i muzykę jest mile widziany.

Dodatkowo mamy mogą aktywować dzieci wykonując z nimi ćwiczenia. Circuit Training to trening obwodowy angażujący całe ciało. 90 min sesja klasycznej jogi to zajecia dla kazdej Pani, ktora chce popracowac nad gibkoscia swojego ciala, ale takze a moze i przede wszystkim wyciszy sie, wsluchac sie w swoje wnetrze.

Uspokój swój umysł i odpręż swoje ciało. Nieskomplikowana choreografia pozwalajaca spalac tkanke tluszczowa. Zajecia sluzace spalaniu tkanki tłuszczowej, interwalowe, przy uzyciu sprzetu i z obciążeniem wlasnego ciala bez choreografii.

Burleska to świetna zabawa, ale również dobry trening. Tańcz w rytm najpopularniejszych utworów muzycznych. Jeśli cha cha, salsa czy mambo nie są Ci obce, przyjdź na salsę!

Na tych zajęciach wyrzeźbisz swoje ciało, a przede wszystkim pośladki i uda. Jeśli dodamy do tego nieco stretchingu, wzmocnimy efekt. Wybierz je, jeśli chcesz rozwijać się jednocześnie „na dwóch frontach”.

Zajęcia te łączą ćwiczenia na płaski brzuch i stretching. Przyjdź i przekonaj się, że sztanga to też „najlepszy przyjaciel kobiety”. I na pewno nie będziesz się nudzić!

Na stepie wzmocnisz dolne partie ciała, poprawisz koordynację i pamięć ruchową. Na naszych zajęciach wplatamy również elementy tańca. Pamiętaj też, że step to nie tylko chód!

Nasi instruktorzy zadbają, by każda kombinacja kroków była dla Ciebie wyzwaniem. Jeśli zależy Ci na płaskim brzuchu, jędrnych pośladkach i udach, koniecznie przyjdź na ABT! "Zawsze marzyłem miejscu, w którym można byłoby po prostu cieszyć się każdą formą aktywności.

Mega mocna 💪, fajna i uśmiechnięta 😁 grupa instruktorki Kasi Kantek tuż przed zajęciami ABT w środę 18:00. Zapraszamy na treningi :) #fitness #silownia #fit #fitnessacademy... Reagujemy na Wasze prośby i stale się dla Was zmieniamy!

Filtruj grafik wg: Lokalizacji / Rodzaju zajęć / Instruktorów / Godzin zajęć / Dnia tygodnia. Basen i sauna, które odwiedza cały Wrocław. Zamiast spędzać jak wielu ludzi wolny czas przed telewizorem czy komputerem, zrób coś tylko dla siebie.

Aby otrzymać telefon ws. pomocy przy wyborze ubezpieczenia. Wybierz powyżej spółkę AXA Życie TU S.A., AXA Polska S.A. - doradztwo ubezpieczeniowe.

AXA Życie TU S.A. - oferty ubezpieczeń na życie i zdrowie.